راهنمای خرید حوله

راهنمای خرید حوله

راهنمای خرید حوله مناسب

هیچ چیز مانند یک حوله نرم و مخملی بعد از دوش آب گرم وجود ندارد که بتواند بدن ما را خشک کند.

ما روزانه از حوله استفاده می کنیم این اولین کار صبحگاهی است. بنابراین، ما به یک حوله خوب نیاز داریم که نرم و لوکس باشد. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انتخاب بهترین حوله های پنبه ای برای نیازهای خاص خود ارائه شده است. چون همه حوله ها مثل هم نیستند.

راهنمای خرید حولههنگام بررسی حوله ها، مهم است که عوامل زیر را در نظر بگیرید:

وزن و ابعاد حوله

حوله ها در واحد هایی معروف به GSM (گرم در هر متر مربع) اندازه گیری می شوند که معرف چگالی پارچه حوله است. حوله هایی که دارای چگالی پایین تری هستند، سبک تر، نازک تر و ارزان تر هستند. این حوله ها برای استفاده های ورزشی و یا سفر مناسب هستند. حوله هایی با کیفیت بالاتر نوعی که در هتل ها و کابین ها در سطح جهانی پیدا می کنید. اینها بسیار گرانتر هستند، اما اغلب ارزش این قیمت را دارند، زیرا چندین سال طول خواهد کشید. به خاطر داشته باشید که کیفیت حوله های شما مهم است زیرا شما از هر روز استفاده می کنید و ممکن است. به همین دلیل یک حوله با کیفیت خوب باید باشد چرا که حمام شما را رضایت بخش تر می کند.

حوله جاذب آب

قدرت جذب آب

جذب آب حوله یکی از مهمترین عوامل در انتخاب یک حوله مناسب است. یک حوله حمامی خوب است که بسیار ضخیم، نرم و جذب کننده آب و رطوبت باشد. حوله ای که بعد از یک دوش آب گرم شما را کاملا خشک کند.

چه چیزی باعث جذب رطوبت می شود؟

هر حوله پنبه از حلقه هایی درون پارچه تشکیل شده است. این حلقه ها در پارچه به حوله اجازه می دهد تا آب را جذب کند. تعداد حلقه های یک حوله توانایی خشک کردن را تعیین می کند. بنابراین، حلقه های بیشتر به معنای جذب بالاتر است. و حوله ساخته شده با حلقه از نخ ضخیم جذب کننده تر است. چگونه حلقه پیچیده شده است و بر جذب نیز تاثیر می گذارد. حوله های "بدون حلقه یا تابیدگی" بسیار نرم هستند و حوله "نرم پیچ" دوام بیشتری  از حوله های بدون حلقه دارند.

پرز های حوله که در واقع حلقه های تابیده شده ای هستند در اصل کار جذب آب حوله را انجام می دهند

نکته:

نرم کننده های پارچه حاوی سیلیکون هستند که مانع از جذب آب توسط حوله می شود. برای بازگرداندن جذب آب حوله، یک فنجان سرکه سفید را به چرخه شستشوی خود (یک بار در ماه) اضافه کنید تا بتوانید حوله را به میزان جذب آب کامل آن بازگردانید. سرکه کمک خواهد کرد که مواد شوینده اضافی را حذف شوند، این مواد شوینده توانند توانایی حوله را برای جذب رطوبت را کاهش دهند. به عنوان یک قاعده کلی، حوله سنگین تر، حوله جاذب تر است. این بدان معنی است که طول می کشد تا خشک شود. با این حال، حوله های جذبی معمولا راحت تر، نرم و نرم تر هستند.
ارسال شده در 1396-04-12 مقالات 0 953

ارسال نظرپاسخ

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

آرشیو مطالب

شاخه های مطالب

جدیدترین نظرات

نظر جدیدی نداریم

جستجوی مطالب

منو

مقایسه 0