راهنمای خرید تشک خواب

راهنمای خرید تشک خواب

 راهنمای خرید تشک خواب

8 نکته طلایی که برای خرید تشک باید بیاموزید:

  1. تحقیقات آنلاین قبل از رفتن به خرید. سعی کنید از وب سایت هایی که اطلاعات درستی برای انتخاب در اختیار شما می گذارند استفاده کنید.
  2. با دکتر خود مشورت کنید. اگر شما به یک بیماری فیزیکی خاص دچار هستید، با دکتر خود یا فیزیوتراپیست صحبت کنید. از او توصیه‌های لازم را برای خرید تشک بخواهید. به خاطر داشته باشید که پزشک شما، کارشناس خواب نیست، اما او  شرایط و علائم پزشکی شما را می‌داند و احتمالا مشاوره خوبی از این نقطه نظر به شما خواهد داد.
  3. بدانید کهتشک‌های سفت همیشه برای پشت شما بهتر نخواهد بود. به دو نکته قبل از خرید یک تشک سفت توجه کنید، تحقیقات نشان داده است که بهترین تشک برای درد کمر تشک به جای یک تشک سفت، تشکی با میزان سختی متوسط است. بین تکیه گاه سفتی و احساس سفتی تفاوت وجود دارد. شما یک تکیه گاه سفت می‌خواهید با احساس راحت. میزان راحتی بوسیله ترجیح شخصی شما تعیین می شود.
  4. گارانتی تعویض یا تضمین تعویض، در صورتی که محصول خریداری شده شما به هر دلیلی دچار مشکل شود شرکت عرضه کننده محصول چه مسئولیتی در قبال محصول تولیدی خود خواهد پذیرفت؟!
  5. گارانتی یا تضمین کیفیت، در مورد تضمین کیفیت محصولی که می خرید تحقیق نمایید. شرایط پذیرش و عدم پذیرش گارانتی نیز از نکات مهم انتخاب شما خواهد بود. شما سال‌ها بر روی تشکی که می خرید باید آسوده سر بر بالین بگذارید.
  6. از محافظ تشک استفاده کنید، هم برای شستشو و نظافت کار شما را راحت می کند و هم محصول بعضی از شرکت ها خرابی تشک حاصل مرطوب شدن را شامل  گارانتی نمی دانند.
  7. اگر به خرید رفتید، 15-10 دقیقه بروی تشک دراز بکشید، خجالت نکشید و اصلا عجله نکنید، باید بتوانید راحتی را در آن احساس کنید.
  8. تمام معیارها و گزینه‌ها را بررسی کنید. به پد و بالش نیز باید توجه داشته باشید. و در نهایت هم تست تشک

به یاد داشته باشیدکه این تشک، سلامتی و پول شماست، پس ارزشش را دارد اگر یرای آن زمان بیشتری بگذارید و بهترین تشک ممکن را انتخاب نمایید. حواستان به فروش های فوق العاده و پیشنهادهای ویژه نیز باشد و در مورد حمل و هزینه آن هم از فروشنده خود سوال کنید.

ارسال شده در 1395-09-11 مقالات 0 1088
کلمات کلیدی: راهنمای خرید تشک,

ارسال نظرپاسخ

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

آرشیو مطالب

شاخه های مطالب

جدیدترین نظرات

نظر جدیدی نداریم

جستجوی مطالب

منو

مقایسه 0