خبرنامه
 

لیست محصولات این تولید کننده کاج دکور

تولید کننده مبلمان راحتی

با بهره گیری از تجربیات و سوابق خود در زمینه ی تولید انواع ویترین و سرویس های خواب به صورت کاملا رسمی در سال 1375 در مکانی به مساحت 3000 مترمربع واقع در محدوده صنعتی شهر تهران بزرگ تمام تجربیات 35 ساله خود را با دانش فنی و تکنولوژی روز صنعت چوب تلفیق نموده و اقدام به تولید مبلمان راحتی در زمینه منازل نموده است.


کارخانه این شرکت در بر گیرنده تمامی مراحل و قسمتهای تولید صنعتی از جمله واحد نجاری، واحد رنگ کاری، واحد رویه کوبی و در نهایت کنترل کیفیت می باشد که در هر یک از مراحل تولید از افراد متخصص در زمینه های مربوطه بهره می برد.


محصولات تولیدی این کارخانه کاملا از چوب صنعتی راش ایرانی که مرغوب ترین نوع چوب می باشد بوده و در مراحل تولید خود از خشک کن های صنعتی جهت خشک کردن چوب و از رنگ فراورده های شیمیایی درجه یک و همچنید از بهترین انواع اسفنج ها و فوم ها و سایر الیاف های مصنوعی از نوع عالی جهت بالا بردن کیفیت تولید و رضایت مشتریان خود استفاده کرده است.


محصولات این شرکت با توجه به اصول علمی و فنی و طبی ساخته شده اند و مطمئنا یکی از راحت ترین نمونه های مبل ساخته شده در کشور مان می باشد به طوری که طی دوسال متوالی (90-91) برنده تندیس برترین های صنعت مبلمان منزل (ifex) از اتحاده صنف درودگران و مبل سازان تهران و همچنین شرکت صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران می باشد.


همچنین استفاده از کالا ها و مواد اولیه ساخته شده در داخل کشور سر لوحه ی فعالیت این واحد بوده و معتقد است استفاده از کالا ها و مواد اولیه ایرانی نه تنها به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور کمک کرده بلکه زمینه فعالیت و اشتغال جوانان ایرانی و حمایت از تولید کننده ایرانی به همراه دارد.


در پایان به پاسی قدردانی از انتخاب شما سروران گرامی در استفاده از محصولات تولیدی ما کلیه محصولات این شرکت دارای 12 ماه از تاریخ خرید تحت ضمانت این شرکت بوده و رفع کلیه ایرادات احتمالی تحت شرایط ضمانت نامه بدون دریافت هزینه ایی در عهده ما می باشد.


امیدواریم محصولات ما در جاب رضایت و راحتی شما موفق بوده باشد.


گروه صنعتی کاج دکور

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

منو

مقایسه 0